Sportovní tábor - Marianův běh 2017

Vedení a oddílový vedoucí, kteří se starali o děti na Marianovým běhu.

Den 11

Měli jsme krásný slunečný den. Posíláme společnou fotku v táborových tričkách a zdravíme všechny rodiče i naše příznivce.

Den 10

Další táborový den proběhl bez problémů. Děti jsou fajn a vypadají spokojeně.
Chutná jim jíst a baví je program.

Doufejme,že to tak bude i nadále.

Víkend

Máme se dobře, nic nám nechybí a radujeme se ze společných zážitků.

Den 5

Krásný slunečný den děti zúročily dopoledními sporty, vycházkou do Kamenice nad Lipou
a večerní stezkou odvahy, kterou starší děti připravili pro malé.

Den 4

Dnes si děti vyzkoušely střelbu z luku a ze vzduchovky. Odpoledne byly v lese, kde hledaly poklad a stavěly domečky. Starší kluci hráli úpolové hry na louce. K večeru nás počasí zahnalo pod střechu a tak bylo kino a stolní hry.

První tři dny

Marianův běh 2017 - Zdravíme z tábora, měli jsme technické problémy a proto tak pozdě píšeme. Děti jsou v pořádku, hezky se nám zabydlely a seznámily. Předevčírem jsme sluneční den strávili sportovními aktivitami - loďky, florbal, ringo... Večer proběhla dovednostní soutěž a stihli jsme se i vykoupat. Včera jsme zavítali do Jindřichova Hradce, kde jsme navštívili i aqua centrum.

Informace pro rodiče

7.8.2017

Vážení rodiče,

 Jelikož se velmi těšíme na Vaše děti a již zanedlouho začíná tábor, který jsme pro ně připravili, rádi bychom Vám napsali pár informací a užitečných rad vycházejících z našich dlouholetých zkušeností:

 •  Pokud si nejste jisti, zda má Vaše ratolest sbalené všechny důležité věci, máme pro Vás doporučený seznam věcí a poprosíme, abyste vybavili děti pastelkami, blokem a tužkou.
 • Důležité: nezapomeňte prosím přibalit potvrzení od lékaře a kartičku pojišťovny (kartička může být i okopírovaná)
 •  Mobilní telefon či jinou elektroniku sice nedoporučujeme (kvůli možné ztrátě, poškození, atd.), ale také je nezakazujeme. Při příjezdu dostanete telefonní číslo na hlavního vedoucího, popřípadě na vedoucího oddílu, se kterým můžete komunikovat, takže mobilní telefon není nutný.
 •  Skvělý způsob, jak se připomenout dětem, je zaslání klasického dopisu či pohledu, který nejen potěší, ale zůstane i jako památka. Proto Vás poprosíme, přibalte dítěti svou adresu, na kterou by Vám mohlo poslat třeba pohled či dopis.
 • Adresa tábora pro korespondenci:
  Tábor Kalich
  Gabrielka
  39470, Kamenice nad Lipou
 • Dítě přivezte 13.8.2017 mezi 15:00 - 17:00 do areálu tábora Kalich. Při příjezdu do tábora vyjeďte po cestě až k hlavní budově a tam se již zorientujete podle cedulí "recepce".
 • Na recepci se dozvíte všechny důležité informace, jako např. kdo je oddílový vedoucí Vašeho dítěte, či v jaké chatce či pokoji bude spát.
 • Své dítě můžete v průběhu tábora navštívit, ale ze zkušeností to nedoporučujeme z důvodu narušení programu tábora a z důvodu emocionální reakce, kterou může tato návštěva vyvolat.
 • Pokud máte zaplacený týdenní pobyt, přijeďte si prosím vyzvednout vaše dítě 19.8.2017 v 10 hodin dopoledne. Připomínáme, že je možné prodloužit týdenní pobyt o další týden!
 • Pokud máte zaplacený dvoutýdenní pobyt, přijeďte si prosím vyzvednout vaše dítě 26.8.2017 v 10 hodin dopoledne.
 • Nebudete-li vyzvedávat dítě vy osobně, je potřeba vybavit osobu, která bude Vaše dítě vyzvedávat, plnou mocí.
 • Kontakty:
  Hlavní vedoucí: Marian Gurka, tel: +420 776 699 933
  Zdravotnice: Lenka Ptáčková, tel: +420 607 221 217
  Pořadatel: Antonín Hubený, tel: +420 602 583 747


Přejeme Vám i Vašim dětem krásně strávené léto a doufáme, že si děti z tábora odnesou spoustu skvělých zážitků, kamarádů a nových zkušeností.


S přátelským pozdravem tým Kališníků