Ivošův běh - Pán Prstenů 2018

Nad Středozemí se zatahují mračna. Temný pán Sauron, vládce Mordoru a výrobce mocného prstenu spřádá své plány na podrobení všech svobodných národů. Už mu chybí jenom jedna věc – jeho ztracený prsten, který vládne všem. Dokáže naše družina najít ztracený prsten, nenápadně ho pronést k Hoře Osudu a zničit jej? Spoléháme na vás!

Den dvanáctý

Hobití olympiáda

Den jedenáctý

Na tábor zaútočili obři! Díky mladým armádám dobra byli úspěšně zneškodněni a starší armády měli co dělat, aby se k nám nedostali Olifanti.

Den desátý

Gandalf je osvobozen!

Den devátý

Armády dobra vyrazily zachránit Gandalfa, když bylo vítězství na dosah, překvapilo vojska bouřlivé počasí a záchrana se nezdařila.

Den osmý

Příměří naštěstí stále pokračuje. Přišla k nám nová posila a armády dobra se přeskupily.

Den sedmý

Mezi armádami bylo vyhlášeno jednodenní příměří.

Oddílové fotky

Den šestý

Pán Prstenů - den šestý - Postupující armáda zla byla zastavena a rozdrcena spojenými armádami dobra. Prsten moci byl vyrván ze spárů zla.

Den pátý

Hrdinný Boromir byl zabit při obraně Hobitů, avšak pomsta na sebe nenechala dlouho čekat. Armáda dobra utrpěla citelnou porážku a prsten moci uvízl ve spárech Saurona. Osud Středozemě je nejistý...

Den čtvrtý

Na hobity byla uvalena kletba - Ten kdo nevidí musí nalézt, kdo bez poskvrny ukáže cestu, kdo bez rukou vodu musí nanosit. Zachránili se zasazením bílého Gondorského stromu, který zalili vodou z černého jezera.

Den třetí

Bilbo nalezen a zachráněn armádou dobra.

Den druhý

Prsten byl schován mezi hobity. První armáda dobra byla rozdrcena, naštěstí je prsten stále před zlem schován.

Den první

Táborová hra je zahájena. Děti se zúčastnili oslavy stojedenáctých narozenin Bilba Pytlíka. Překvapení bylo, když na oslavu vtrhli přízraky. Prsten je ztracen!!!