Pokémon - Pavlův běh 2019

DĚKUJEME VŠEM ZÚČASTNĚNÝM!

Poslední den

Vyhlášení nejlepších trenérů pokémonů a rozlučková diskotéka

Den jedenáctý

Den devátý a desátý

Den sedmý

V sobotu jsme se rozloučili s dětmi z týdenního běhu a v neděli přivítali děti nastupující na druhý týden. Dnes začala druhá etapa táborové hry.

Den šestý

sbírání odznaků, odpolední vyhodnocení. Večerní diskotéka a stezka odvahy.

Den pátý

Vyčerpávající souboje a odpočinkové aktivity.

Den čtvrtý

kroužky, trénink na talent a Kalich má talent!

Den třetí

hra o sběr vzácných pokémonů, jejich následný výběr, bojové tanečky a jako zakončení skvěle stráveného dne, táborák.

Den druhý

společné focení, hry a táborová diskotéka.

Den první

Příjezd dětí a seznámení se s táborovou hrou.

 Vážení rodiče

Jelikož se velmi těšíme na Vaše děti a již zanedlouho začíná tábor, který jsme pro ně připravili, rádi bychom Vám napsali pár informací a užitečných rad vycházejících z našich dlouholetých zkušeností:

 •  Pokud si nejste jisti, zda má Vaše ratolest sbalené všechny důležité věci, máme pro Vás doporučený seznam věcí a poprosíme, abyste vybavili děti pastelkami, blokem a tužkou.

 •  Mobilní telefon či jinou elektroniku sice nedoporučujeme (kvůli možné ztrátě, poškození, atd.), ale také je nezakazujeme. Při příjezdu dostanete telefonní číslo na hlavního vedoucího, se kterým můžete komunikovat, takže mobilní telefon není nutný.

 •  Skvělý způsob, jak se připomenout dětem, je zaslání klasického dopisu či pohledu, který nejen potěší, ale zůstane i jako památka. Proto Vás poprosíme, přibalte dítěti svou adresu, na kterou by Vám mohlo poslat třeba pohled či dopis.

 • Adresa tábora pro korespondenci:
  Tábor Kalich
  Březí 703
  39470, Kamenice nad Lipou

 • Dítě přivezte 7.7.2018 mezi 14:00 - 17:00 do areálu tábora Kalich. Při příjezdu do tábora vyjeďte po cestě až k hlavní budově, kde můžete zaparkovat za jídelnou na travnaté ploše. Tam se již zorientujete podle cedulí "recepce".

 • Na recepci se dozvíte všechny důležité informace, jako např. kdo je oddílový vedoucí Vašeho dítěte, či v jaké chatce či pokoji bude spát.

 • Své dítě můžete v průběhu tábora navštívit, ale ze zkušeností to nedoporučujeme z důvodu narušení programu tábora a z důvodu emocionální reakce, kterou může tato návštěva vyvolat.

 • Pokud máte zaplacený týdenní pobyt, přijeďte si vyzvednout vaše dítě 13.7.2018 v 10 hodin dopoledne. Připomínáme, že je možné prodloužit týdenní pobyt o další týden.

 • Pokud máte zaplacený dvoutýdenní pobyt, přijeďte si vyzvednout vaše dítě 20.7.2018 v 10 hodin dopoledne.

 •  Nebudete-li vyzvedávat dítě vy osobně, je potřeba vybavit osobu, která bude Vaše dítě vyzvedávat, plnou mocí.

 • Kontakty:
  Hlavní vedoucí: Pavel Harna, tel: +420 721 310 718
  Zdravotnice: Lenka Ptáčková, tel: +420 607 221 217
  Pořadatel: Antonín Hubený, tel: +420 602 583 747

Přejeme Vám i Vašim dětem krásně strávené léto a doufáme, že si děti z tábora odnesou spoustu skvělých zážitků, kamarádů a nových zkušeností.

 

S přátelským pozdravem tým Kališníků