Sportovní tábor - Jurův běh

Naše celotáborová hra se bude věnovat Olympijský hrám, tomu bude odpovídat i táborový program. V dopolední části si děti budou moci vybrat sport, který se chtějí naučit, či si ho vyzkoušet (tradiční i netradiční sporty). V odpolední a večerní části se pak budou v oddílech věnovat klasickému táborovému životu, tedy výletům, koupání, hrám, nebo budou v týmech plnit etapy celotáborové hry. Náš program podřizujeme aktuálnímu počasí, fyzickému a zdravotnímu potenciálu dětí i jejich názorům. Naší prioritou je spokojenost dětí.

BěhZávody na loďkáchBeachvolejbalStřelba ze vzduchovky

​​​​​Termíny:

Datum konání (dvoutýdenní): 05.08. - 18.08.2018     Cena: 4850,- Kč

Datum konání (první týden): 05.08. - 11.08.2018       Cena: 2900,- Kč *možnost prodloužení

Datum konání (druhý týden): 12.08. - 18.08.2018      Cena: 2900,- Kč 

Fotbalový zápasBasketbalový zápsaBasebalový zápasKoupání v rybníku Kalich

​​​​​​​​Hlavní vedoucí: Jiří Barták

Telefonní číslo: +420 737 172 427

Hlavní vedoucí: Jiří Barták

​​Popis hlavního vedoucího: Vystudoval jsem VŠ obor Psychologie a Sociální a mediální komunikace. V současné době pracuji jako učitel. Na letní tábory jezdím od roku 1985 postupně jako praktikant, vedoucí a hlavní vedoucí (popřípadě zdravotník). Mám tým zkušených a dětem oddaných vedoucích, se kterými si pronajímáme prostory pro naše tábory na různých místech v ČR. Velká část dětí se tak přesunuje s námi. V letošním roce děláme svůj táborový běh v areálu tábora Kalich.

Zájmy a záliby: Mým hlavním koníčkem jsou moje práce a letní dětské tábory. K zálibám patří sport, divadlo, kytara a pěší turistika. Ale baví mě asi všechno co má smysl a je u toho legrace.

 

*možnost prodloužení, když nebude zaplněný druhý týden.​​​​  ​​​​  ​​​​  ​​​​  

 

Přihláška​​​​​  Informace pro rodiče​​​​​  Virtuální prohlídka​​​​​  Vybavení tábora​​​​​  Kontakt