Klasický tábor - Tondův běh 2023

Vydejte se s námi do říše bájných zvířat, kouzelných bytostí, prastaré magie a tajemných artefaktů! Obývají ji čtyři národy, a protože královský trůn je nyní prázdný, prál by si každý z těchto národů získat nadvládu nad říší celou. Tyto národy jsou tvořeny několika kmeny, kterým vládne kmenový náčelník. Jeden z těchto kmenových náčelníků pak vládne celému národu. Otázkou však zůstává, udrží-li se vůdci na svých pozicích, nebo budou sesazeni. Je však jasné, že nakonec bude nad celou říší vlát vlajka jen jednoho z národů, a tu vyvěsí nový král. Nechť hru o královský trůn vyhraje ten nejlepší hráč z nejlepších!

Termín pro rok 2023

Běh Datum konání Cena Zaplněnost Přihláška
Dvoutýdenní 02.07. - 15.07.2023  7200 ,- Kč  VOLNO el. přihláška

​​​​​​Hlavní vedoucí: Lenka Ptáčková

Telefonní číslo: +420 607 221 217 ​

Hlavní vedoucí Lenka Ptáčková


 

Popis hlavního vedoucího:

Vystudovala jsem obor dětská sestra a VŠ obor pedagogika a ​​​​​psychologie. Na letní tábory jezdím od roku 1978 ​​​​​jako vedoucí a ​postupně jsem vystřídala všechny táborové funkce, včetně zdravotníka. Na Kalich jezdím od roku 2000.

Zájmy a záliby: Mám ráda vše, co patří k životu aktivní ženy tohoto století. Baví mě snad vše a mým největším koníčkem je práce s dětmi a organizace tábora.

​Podívejte se do Věstníku na minulý rok s celotáborovou hrou "Hvězdná brána: Atlantida"

Podívejte se na naši kompletní nabídku letních dětských táborů.

nadšené děti
basketbal
Fotbal
Kalich má talent
Táborák