Obrázkovník

Veškeré fotky naleznete u nás na Facebooku v albech: https://www.facebook.com/letni.tabor.KALICH/

Klasický tábor - Tondův běh 2023

Vydejte se s námi do říše bájných zvířat, kouzelných bytostí, prastaré magie a tajemných artefaktů! Obývají ji čtyři národy, a protože královský trůn je nyní prázdný, prál by si každý z těchto národů získat nadvládu nad říší celou. Tyto národy jsou tvořeny několika kmeny, kterým vládne kmenový náčelník. Jeden z těchto kmenových náčelníků pak vládne celému národu. Otázkou však zůstává, udrží-li se vůdci na svých pozicích, nebo budou sesazeni. Je však jasné, že nakonec bude nad celou říší vlát vlajka jen jednoho z národů, a tu vyvěsí nový král. Nechť hru o královský trůn vyhraje ten nejlepší hráč z nejlepších!

Rekreační tábor - Lenčin běh 2023

Sportovně-rekreační tábor - Jurův běh 2023

Celotáborová hra 2023: Pohádky tisíce a jedné noci

I toto léto pokračujeme po loňském testu pouze ve čtrnáctidenním běhu. Zvládli to malí i velcí a mnozí chtěli pokračovat i další týden. Zůstáváme věrni našim osvědčeným oddílovým i celotáborovým aktivitám. Během dne si děti budou moci opět vybrat tradiční či netradiční sport, který se chtějí naučit, nebo si ho alespoň vyzkoušet. Pozor, i některé deskové hry jsou sport. Celotáborovou hru budeme mít na téma "Pohádky tisíce a jedné noci.  Náš program vždy podřizujeme aktuálnímu počasí, fyzickému a zdravotnímu potenciálu dětí i jejich názorům. Naší prioritou zůstává spokojenost dětí. Věříme, že ke spokojenosti přispěje i možnost se opět vydat na výlety do Kamenice nad Lipou, případně i Jindřichova Hradce.

Sportovní tábor - Jurův běh 2022

Celotáborová hra: Asterix, Obelix a olympijské hry 

I toto léto pokračujeme po loňském testu pouze ve čtrnáctidenním běhu. Zvládli to malí i velcí a mnozí chtěli pokračovat i další týden. Ovšem malá změna nás v létě 2022 čeká. V areálu tábora budeme sami, bylo tedy možné zvýšit i počet účastníků, takže by se mělo tentokrát snad dostat na každého přihlášeného. Věříme, že se nám bude táborový život lépe plánovat a organizovat. Zůstáváme věrni našim osvědčeným oddílovým i celotáborovým aktivitám. Během dne si děti budou moci opět vybrat tradiční či netradiční sport, který se chtějí naučit, nebo si ho alespoň vyzkoušet. Pozor, i některé deskové hry jsou sport. Celotáborovou hru budeme mít také na sportovní na téma "Asterix, Obelix a olympijské hry.  Náš program vždy podřizujeme aktuálnímu počasí, fyzickému a zdravotnímu potenciálu dětí i jejich názorům. Naší prioritou zůstává spokojenost dětí. Věříme, že ke spokojenosti přispěje i možnost se opět vydat na výlety do Kamenice nad Lipou, případně i Jindřichova Hradce.

Rekreační tábor - Lenčin běh 2022

Hvězdná brána - Atlantida - Pavlův běh 2022

Hvězdná brána je opět otevřena!  Kam nás tentokrát červí díra zavede? Přední pozemští vědci přišli na to, že pomocí energetického zdroje ZPM je možné na bráně zadat osm symbolů. Dr. Daniel Jackson si myslí, že by se pozemštané takto mohli dostat na bájnou Atlantidu, ztracené město mimozemské rasy Antiků.  Přidejte se k výpravě směřující do prozatím neprozkoumaného Vesmíru,  a objevte s námi, co se skrývá ve vzdálené, tajemné galaxii. Bude to nějaká  dosud neznámá technologie? Bude to nový nepřítel skýtající nové nebezpečí pro lidstvo? Bude to něco, co pomůže objasnit neši vlastní historii?   Nechme se překvapit.

Sportovní tábor - Jurův běh 2021

Celotáborová hra: Avengers

Náš běh je opravdu čtrnáctidenní, není možnost jet pouze na první či druhý týden. Někomu mohou připadat dva týdny jako věčnost, ale věřte tomu, že by mnozí z táborníků chtěli zůstat i déle. Díky této formě se nám lépe daří rozvrhnout sportovní i turistické aktivity a splnit všechny etapy celotáborové hry. Celotáborová hra bude mít tentokrát jako téma "Avengers", tedy život superhrdinů celosvětově známé komiksové i filmové série.

Během dne si děti budou moci opět vybrat sport, který se chtějí naučit, nebo si ho alespoň vyzkoušet (tradiční i netradiční sporty). Budeme se věnovat klasickému táborovému životu v oddílech, tedy výletům, koupání a hrám. Věříme, že tentokrát bude lepší situace a budeme se moci vydat na výlet do Kamenice nad Lipou, případně i Jindřichova Hradce.

Náš program vždy podřizujeme aktuálnímu počasí, fyzickému a zdravotnímu potenciálu dětí i jejich názorům. Naší prioritou zůstává spokojenost dětí. 

Rekreační tábor - Lenčin běh 2021

Hvězdná brána - Pavlův běh 2021

Tajemná brána do Vesmíru se po mnoha tisících letech opět otevírá. Co najdete na druhé straně? Bude to záchrana pro lidstvo nebo strašlivý nepřítel? Bude to technologie či jiné formy života? To je jen na vás. Vaše jednotka bude tou jedinou hradbou mezi planetou Zemí a nebezpečím, které Vesmír pro nás všechny skýtá. Tak se koukejte pořádně vyzbrojit!

Sportovní tábor - Jurův běh 2020

Náš běh zažívá velkou změnu, bude pouze čtrnáctidenní. To nám, kromě tradičních sportovních aktivit, umožní připravit celotáborovou hru s více etapami. Během dne si děti budou moci opět vybrat sport, který se chtějí naučit, nebo si ho vyzkoušet (tradiční i netradiční sporty). I na sport nám určitě zbude více času. Budeme se věnovat klasickému táborovému životu v oddílech, tedy výletům, koupání a hrám. Navíc budeme průběžně v týmech překonávat nástrahy celotáborové hry. Celotáborová hra bude mít název "Jumanji" a  její náplň bude navazovat na stejnojmenné filmy. Náš program vždy podřizujeme aktuálnímu počasí, fyzickému a zdravotnímu potenciálu dětí i jejich názorům. Naší prioritou zůstává spokojenost dětí.

Rekreační tábor - Lenčin běh 2020

Cesta kolem světa - Pavlův běh 2020

Velké dobrodružství se blíží! Vydejte se s námi na cestu kolem světa, na které překonáte rozbouřené řeky, horské štíty, širé oceány a vyprahlé pouště. Budete poznávat nejrůznější národy a jejich zvyky, místní přírodu a vzácné památky. Těšíte se? Tak nasedat!

Klasický tábor - Kajasův běh 2019

Sportovně detektivní tábor - Jurův běh 2019

Náš hlavní celotáborový program se opět bude věnovat sportu, letos ho doplníme o hru na detektivy. V dopolední části si děti budou moci vybrat sport, který se chtějí naučit, nebo si ho vyzkoušet (tradiční i netradiční sporty). V odpolední a večerní části se pak budou v oddílech věnovat klasickému táborovému životu, tedy výletům, koupání, hrám, nebo budou v týmech plnit etapy detektivní celotáborové hry. Náš program podřizujeme aktuálnímu počasí, fyzickému a zdravotnímu potenciálu dětí i jejich názorům. Naší prioritou je spokojenost dětí.

Rekreační tábor - Lenčin běh 2019

Pokémon - Pavlův běh 2019

Co se to schovává za jídelnou, není to Pokémon? A támhle další a další, vypadá to, že nás zaplavila vlna divokých pokémonů, jak z toho ven? Nezbývá než se vydat po stopách největšího trenéra pokémonů Ashe Ketchuma a odhalit jeho tajemství. Vstupte s námi do pohádkového světa Pokémon a chyťte je všechny!

Adaptační tábor - Tondův běh 2018

Sportovní tábor - Jurův běh 2018

Rekreační tábor - Lenčin běh 2018

Pán Prstenů - Ivošův běh 2018

Nad Středozemí se zatahují mračna. Temný pán Sauron, vládce Mordoru a výrobce mocného prstenu spřádá své plány na podrobení všech svobodných národů. Už mu chybí jenom jedna věc – jeho ztracený prsten, který vládne všem. Dokáže naše družina najít ztracený prsten, nenápadně ho pronést k Hoře Osudu a zničit jej? Spoléháme na vás!

Sportovní tábor - Marianův běh 2017

Rekreační tábor - Lenčin běh 2017

Dobývání divokého západu 2017

Při hře se krásná příroda v okolí tábora změní na úrodnou prérii plnou hrdých Apačů, Komančů a Siouxů vedle nichž budou hordy banditů trestány spravedlivým OldShatterhandem a jeho přáteli.

Jak to bylo tenkrát na západě doopravdy? Kalifornská zlatá horečka, indiánské války, Ponny express, stavba Transkontinentální železnice, to vše na nás čeká v prvním týdnu letošního „Pekáčova běhu“. Zúčastníme se rýžování zlata, lovu bizonů, navštívíme indiány a budeme svědky i nějaké té přestřelky. Našimi průvodci budou Bufallo Bill, Sedící býk (Tatanka Yotanka), Calamity Jane, Wild Bill Hickok, James Bridger. 

Takže dámy a pánové, sedlejme a vzhůru do Kalifornie …

Ivošův běh 2016

Ivošův běh 2015

Cesta tam a zase zpátky - Ivošův běh 2014

Ivošův běh 2013

Ivošův běh 2012

Ivošův běh 2011