Obrázkovník

Sportovní tábor - Jurův běh 2020

Náš běh zažívá velkou změnu, bude pouze čtrnáctidenní. To nám, kromě tradičních sportovních aktivit, umožní připravit celotáborovou hru s více etapami. Během dne si děti budou moci opět vybrat sport, který se chtějí naučit, nebo si ho vyzkoušet (tradiční i netradiční sporty). I na sport nám určitě zbude více času. Budeme se věnovat klasickému táborovému životu v oddílech, tedy výletům, koupání a hrám. Navíc budeme průběžně v týmech překonávat nástrahy celotáborové hry. Celotáborová hra bude mít název "Jumanji" a  její náplň bude navazovat na stejnojmenné filmy. Náš program vždy podřizujeme aktuálnímu počasí, fyzickému a zdravotnímu potenciálu dětí i jejich názorům. Naší prioritou zůstává spokojenost dětí.

Rekreační tábor - Lenčin běh 2020

Cesta kolem světa - Pavlův běh 2020

Velké dobrodružství se blíží! Vydejte se s námi na cestu kolem světa, na které překonáte rozbouřené řeky, horské štíty, širé oceány a vyprahlé pouště. Budete poznávat nejrůznější národy a jejich zvyky, místní přírodu a vzácné památky. Těšíte se? Tak nasedat!

Klasický tábor - Kajasův běh 2019

Sportovně detektivní tábor - Jurův běh 2019

Náš hlavní celotáborový program se opět bude věnovat sportu, letos ho doplníme o hru na detektivy. V dopolední části si děti budou moci vybrat sport, který se chtějí naučit, nebo si ho vyzkoušet (tradiční i netradiční sporty). V odpolední a večerní části se pak budou v oddílech věnovat klasickému táborovému životu, tedy výletům, koupání, hrám, nebo budou v týmech plnit etapy detektivní celotáborové hry. Náš program podřizujeme aktuálnímu počasí, fyzickému a zdravotnímu potenciálu dětí i jejich názorům. Naší prioritou je spokojenost dětí.

Rekreační tábor - Lenčin běh 2019

Pokémon - Pavlův běh 2019

Co se to schovává za jídelnou, není to Pokémon? A támhle další a další, vypadá to, že nás zaplavila vlna divokých pokémonů, jak z toho ven? Nezbývá než se vydat po stopách největšího trenéra pokémonů Ashe Ketchuma a odhalit jeho tajemství. Vstupte s námi do pohádkového světa Pokémon a chyťte je všechny!

Adaptační tábor - Tondův běh 2018

Sportovní tábor - Jurův běh 2018

Rekreační tábor - Lenčin běh 2018

Pán Prstenů - Ivošův běh 2018

Nad Středozemí se zatahují mračna. Temný pán Sauron, vládce Mordoru a výrobce mocného prstenu spřádá své plány na podrobení všech svobodných národů. Už mu chybí jenom jedna věc – jeho ztracený prsten, který vládne všem. Dokáže naše družina najít ztracený prsten, nenápadně ho pronést k Hoře Osudu a zničit jej? Spoléháme na vás!

Sportovní tábor - Marianův běh 2017

Rekreační tábor - Lenčin běh 2017

Dobývání divokého západu 2017

Při hře se krásná příroda v okolí tábora změní na úrodnou prérii plnou hrdých Apačů, Komančů a Siouxů vedle nichž budou hordy banditů trestány spravedlivým OldShatterhandem a jeho přáteli.

Jak to bylo tenkrát na západě doopravdy? Kalifornská zlatá horečka, indiánské války, Ponny express, stavba Transkontinentální železnice, to vše na nás čeká v prvním týdnu letošního „Pekáčova běhu“. Zúčastníme se rýžování zlata, lovu bizonů, navštívíme indiány a budeme svědky i nějaké té přestřelky. Našimi průvodci budou Bufallo Bill, Sedící býk (Tatanka Yotanka), Calamity Jane, Wild Bill Hickok, James Bridger. 

Takže dámy a pánové, sedlejme a vzhůru do Kalifornie …

Ivošův běh 2016

Ivošův běh 2015

Cesta tam a zase zpátky - Ivošův běh 2014

Ivošův běh 2013

Ivošův běh 2012

Ivošův běh 2011